Як пакети можуть зробити дитяче харчування веселим, зручним та здоровим? - Gualapack Украина

Як пакети можуть зробити дитяче харчування веселим, зручним та здоровим?

Чому провідні бренди дитячого харчування в усьому світі обирають для своїх продуктів пакети зі штуцером? Тому що вони втричі безпечніші – захищають продукт всередині, забезпечують безпеку для споживачів, а також зберігають планету.
Незважаючи на те, що безпека завжди є пріоритетом, життя також має бути веселим – особливо для немовлят, малюків та дітей!

Стискайте для задоволення!

Пакети, які можна стискати – новинка для дітей з корисними перекусами всередині: фруктовими пюре або йогуртом.
Пакети Gualapack можуть бути мати різну форму з нанесеним яскравим та привабливим зображенням або ж виготовлені із прозорого матеріалу, щоб показати вміст продукту всередині. Ми також пропонуємо кришки різноманітних кольорів і дизайнів – навіть колекційні серії у формі емодзі, тварин чи з літерами.
До того ж, надзвичайна легкість у використанні дозволяє найменшим споживачам самостійно тримати улюблений перекус, а також відчувати незалежність у споживанні їжі в абсолютно безпечний спосіб: жодних ложок чи соломинок і жодних переливів, які батьки повинні прибирати!

Полегшення життя мандрівним батькам

Гнучкі пакети із штуцером дозволяють зайнятим батькам носити та зберігати швидкий і здоровий перекус. Пакети виготовлені із міцного матеріалу та легко закриваються кришками. Пакети Gualapack не протікають у сумках чи рюкзаках, тому є ідеальним компактним варіантом, який дозволяє не брати з собою величезні сумки лише для невеликого перекусу на прогулянці. Навіть діти можуть просто і безпечно носити свій власний перекус на дитячий майданчик!
Батьки можуть не хвилюватися за безпеку, оскільки пакування запобігає проковтування кришки. Пакування дозволяє зберігати їжу поживною навідміну від перекусів з цурком, та допомагає захистити навколишнє середовище.
Gualapack також пропонує невіддільні від пакету кришки, які прикріплені не тільки з міркувань гігієнічності, але й запобігають забрудненню дитячого парку сміттям; а вже порожній, виготовлений з мономатеріалу пакет, такий як Pouch5, може легко бути перероблений.

Перетворіть вибагливих споживачів на любителів фруктів!

Пакети Gualapack, придатні для гарячого та холодного розливу, пастеризації та стерилізації. Пакети можна використовувати для здорових фруктових або молочних перекусів, виготовлених із простих інгредієнтів за умов мінімальної обробки. Іншими словами, пакети із штуцером роблять їжу привабливішою для дітей і легшою для батьків: більше не треба носити із собою нарізані яблука або банани!
Гнучкі пакети із штуцером — це практична та весела упаковка, яка подобається розумним батькам і жвавим дітям.

Якщо ви шукаєте постачальника гнучкого пакування, який пропонує широкий асортимент пакетів, ідеальних для дитячого харчування, зв’яжіться з нами: ми є міжнародною компанією зі штаб-квартирою в Італії та зростаючою присутністю в усьому світі, включаючи новий офіс продажів у США.

Залишились питання?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання в найкоротший термін.