Носики та ковпачки для гнучкої упаковки - Gualapack Украина
Носики та ковпачки для гнучкої упаковки
baby-brick-wavy-standard-animal2
Збірка (Носик + Кришка)

Ідеальне рішення для формування готової упаковки з ламінату GUALAPACK та збірки GUALAPACK на вашій лінії розливу. Можливі наступні варіанти збірки з поліетилену: BrickCap® + носик 8,6 мм; BabyCap® + носик 8,6 мм; WavyCap + носик 8,6 мм; Standard Cap + носик 8,6 мм; Animal Cap + носик 8,6 мм.

Дізнатися більше

caps-1
Стандартна кришка

Ідеальне рішення для будь-яких типів упаковки, де не потрібний захист від задушення. Підходить для будь-яких ринків використання, крім дитячої лінійки, де BabyCap™ – є основною вимогою.

Дізнатися більше

caps-2
BabyCap®

BabyCap® – світовий стандарт для кришок, що використовуються з пакетами (з носиками) для дитячого харчування. Ковпачок запобігає ризику задушення, має діаметр 33 мм і отвори, що дозволяють дихати у разі необережного ковтання.

Ковпачок BabyCap® підходить для носиків діаметром 8,6 мм та 14 мм для дитячого харчування та може виготовлятися з поліетилену або поліпропілену залежно від вимог продукту.

Дізнатися більше

caps-3
WavyCap

Модернізований варіант ВabyCap®, WavyCap гарантує такий же захист від задушення, з діаметром 33 мм і отворами, які дозволяють дихати у разі ковтання. Ковпачок підходить для носиків діаметром 8,6 мм і доступний із поліетилену або поліпропілену.

Дізнатися більше

caps-4
BabyCap+

Ковпачок для упаковок дитячого харчування має спеціальний захист від несанкціонованого відкриття. Це дуже важливо, коли продукт знаходиться на полиці – ковпачок гарантує цілісність продукту та захист від маніпуляцій та підробок.

BabyCap+ покаже, якщо упаковка вже відкрита.

Дізнатися більше

caps-5
BrickCap®

Крім безпеки та гарантії якості, BrickCap пропонує абсолютно нову функцію: після використання ковпачок перетворюється на гру-конструктор, яка дозволяє дітям будувати тривимірні об’єкти.

BrickCap підіймає планку екологічної стійкості упаковки, застосовує концепцію «повторного використання» і дає друге життя звичайному ковпачку з готових харчових продуктів. BrickCap може виготовлятися із поліетилену або поліпропілену залежно від вимог продукту.

Дізнатися більше

caps-6
Tethered Cap

Технологія Tethered Cap відповідає Директиві ЄС з використання одноразового пластику. Конструкція складається з прикріплення кришки до носика, щоб вона не загубилася і засмічувала навколишнє середовище. Фіксований ковпачок може бути встановлений на всіх лініях розливу Gualapack за допомогою спеціального набору ковпачків (доступний для нових та існуючих ліній). Прив’язна кришка доступна у варіанті з поліпропілену і поліетилену і може використовуватися для гарячого, холодного наповнення, а також термообробці — автоклавування. Підходить для всіх пакетів Gualapack із носиком діаметром 8,6 мм. Доступні два варіанти: Standard Cap та Mood Cap.

Дізнатися більше

caps-7
Spin Cap

Spin Cap – це колекційний ковпачок із поліетилену або поліпропілену, який можна використовувати повторно для гри. Багато дизайнів і яскраві кольори підходять для гри дітей від 3 років і старше, а також виділять вашу продукцію серед конкурентів.

Дізнатися більше

caps-8
Cereal Cap

Кришка для сипучих продуктів та порошків. Цілісний ковпачок, який виготовляється з поліетилену та скорочує кількість необхідного матеріалу для виготовлення (у порівнянні з двокомпонентними кришками). Такою упаковкою дуже зручно користуватися, адже її можна легко відкривати та закривати однією рукою.

Крім того, Cereal Cap використовує технологію захисту від несанкціонованого розкриття, щоб гарантувати цілісність упаковки та захист продукту.

Дізнатися більше

caps-9
Monopiece Cap

Економічний і простий у використанні ковпачок, який можна легко відкрити завдяки мембрані, що руйнується, і пізніше знову закрити. Призначений для розливних машин FFS, доступний варіант виготовлення з поліетилену та поліпропілену.

Дізнатися більше

caps-10
Носики

Всі носики ідеально підходять до наших ковпачків та постійно вдосконалюються для забезпечення ідеального загвинчування та безпеки продукту всередині.

Дізнатися більше

caps-11
Персоналізована кришка або носик

Якщо ви не знайшли відповідний тип продукту — зв’яжіться з нами.

Спеціалісти нашого R&D центру допоможуть розробити індивідуальне рішення з урахуванням потреб вашого бізнесу.

Дізнатися більше

Переваги продукції

badge
Висока якість готової продукції
shield
Безпека та гігієнічність
hourglass
Тривалий термін зберігання продуктів
recycle
Поддается переработке

Носики та ковпачки для гнучкої упаковки з різним функціоналом та особливостями, великою кількістю з’явилися на ринку завдяки активному переходу на Doy-pack та інше м’яке впакування. Говорячи про ріст асортименту, ми не обмежуємося обговоренням кольору і форми. Сам тип кришки багато в чому впливає на те, чи буде споживачеві зручно користуватися вашою продукцією. Наприклад, для напоїв зручною буде упаковка з носиком, тому варто взяти збірку носик+кришка.

Кришки, штуцери та ковпачки надійно захищають вміст пакета від зовнішнього впливу. Залежно від типу продукції підбирається ковпачок. На цей момент виробники активно використовують такі варіанти, як:

Носики та ковпачки для гнучкої упаковки Gualapack бувають різних видів.

У нашому асортименті ви знайдете: