Капсули для кави - Gualapack Украина
Капсули для кави

Галузі використання

coffe
Кава

Ключові характеристики

Матеріал

2- або 3-шаровий ламінат, стандартний мономатеріал, змішані поліолефіни, на біологічній основі, компостований матеріал

Особливості

високий механічний опір, легке відкривання

Додаткові опції
002-retort

Під реторт (до 123 ° C) та пастеризацію (до 92 ° C)

recycle 1

Моно матеріали (повністю з PP)

hourglass 1

Збільшує термін придатності продуктів

Капсули для кави – це однозначно найкращий спосіб зберегти весь смак та аромат напою. Весь секрет ефективності криється у швидкості. Відразу ж після обсмажування та помелу, сировина розподіляється по капсулах і надійно запечатується. Це допомагає запобігти будь-якому контакту з повітрям і вологою, і буквально законсервувати аромат свіжообсмаженого зерна.

Оскільки кава досить вибагливий у зберіганні продукт, капсули для кави стали справжнім порятунком для багатьох баристів та поціновувачів напою. Поки ви не знімете кришку з капсули, весь вміст надійно захищений від сторонніх запахів. Питання як зберігати каву втрачає свою актуальність. Крім того, капсули для кави неймовірно зручні у використанні — порційне фасування багато в чому спрощує споживачам життя.

Упаковка для кави в капсулах Gualapack виготовляється з найкращих матеріалів, представлених на ринку. У нас ви знайдете такі варіанти, як:

Головними перевагами нашої продукції є висока міцність, яка поєднується зі зручним та легким відкриттям. Крім цього, упаковка має високі бар’єрні властивості. Якщо головним призначенням капсули є захист, то кришка має ще одну корисну функцію — на ній ви можете розмістити будь-яку потрібну вам інформацію, перетворивши її на додатковий маркетинговий інструмент.

Переваги продукції

print
Високоякісний друк
shield-1
Високі бар’єрні властивості
гибкость упаковки
Гнучкість упаковки
growth-1
Високоефективні ламінати
recycle
Піддається переробці
Залишились питання?

Отримайте більше інформації про упаковку для кави в капсулах

    Ваше повідомлення відправлено!