Відкрийте для себе 3 способи підвищити безпеку упаковки для дитячого харчування - Gualapack Украина

Відкрийте для себе 3 способи підвищити безпеку упаковки для дитячого харчування

Зручно зберігати та носити з собою, екологічність та простота у використанні! М’які пакети з носиком та кришкою – один із найпопулярніших видів гнучкої упаковки та ідеальний вибір для дитячого харчування, рідких та густих молочних продуктів, а також фруктових пюре та навіть соків. Це усе, що вам може знадобитися для здорового та зручного перекусу вашої дитини в дорозі чи вдома! Добре розуміючи, що діти є найважливішим споживачем продуктів гнучкого пакування, компанія Gualapack виробляє та поставляє по всьому світу пакети з носиком та кришкою, спеціально призначені для безпечного споживання дитячого харчування.

Безпека продукту

Пакети Gualapack забезпечують збереження продукту всередині за рахунок міцності пакування та стійкості до гарячого та холодного розливу продукту. Крім того, нова система контролю несанкціонованого доступу дозволяє покупцям одразу дізнатися, чи відкривався пакет раніше лише глянувши на нього на полиці супермаркету. Це інноваційне рішення гарантує максимальний рівень гігієни та якості.

Безпека дітей

Наше пакування безпечне для малюків: Gualapack пропонує широкий асортимент носиків та ковпачків, спеціально розроблених для запобігання задухи, хоча 3D-профіль та розмір самого ковпачка робить випадкове проковтування малоймовірним. Наш новітній ковпачок Babylink не тільки захищає від задухи, а й від зайвого сміття, оскільки ковпачок має надійне з’єднання з рештою упаковки.

Збереження природи

Специфіка ковпачків Babylink та інших ковпачків Gualapack дає можливість зменшити кількість морського сміття завчасно до введення Директиви ЄС з SUP у 2024 році, але це не єдина причина, через яку обирають пакети Gualapack для перекусу вашої дитини. Гнучка упаковка, як правило, екологічніша порівняно з традиційною жорсткою упаковкою, оскільки для її виробництво, транспортування та зберігання потребує менше ресурсів. Пакети Gualapack сприяють захисту навколишнього середовища, пропонуючи варіанти з мономатеріалу та 100% перероблювані варіанти, такі як Pouch5. Pouch5 є популярним рішенням, розроблене для оптимального співвідношення продукту та упаковки, а також для простої та ефективної переробки, оскільки він виготовлений виключно з поліпропілену та може бути перероблений шляхом сортування та переробки в існуючому потоці поліпропілену.

Gualapack — всесвітньо відомий виробник пакетів для дитячого харчування, який постійно інвестує в дослідження та розробку нових рішень, які можуть покращити упаковку для брендів та споживачів, підтримуючи сталий розвиток та пропонуючи батькам якісний та здоровий перекус. Ви шукаєте партнера, який зможе зробити ваші пакети, носики та ковпачки для дитячого харчування втричі безпечнішими? Зв’яжіться з нами і разом ми знайдемо найкраще рішення для вас

Залишились питання?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання в найкоротший термін.