Рулонна упаковка для будь-яких видів продукції - Gualapack Украина
Рулонна упаковка

Рулонна упаковка

Рулонна упаковка – це універсальний варіант фасування, який широко застосовується як у харчовій, так і хімічній промисловості. Внаслідок того, що вона виробляється з одношарового або багатошарового ламінату, рулонна упаковка має по-справжньому чудові властивості. З практичних характеристик можна виділити такі: надійність та міцність, легкість, відмінну герметичність та високу бар’єрність. До естетичних властивостей гнучкої рулонної упаковки можна віднести акуратний та презентабельний зовнішній вигляд.

Наша рулонна упаковка може застосовуватись як:

  • упаковка для кетчупу;
  • упаковка для майонезу;
  • упаковка для соусу;
  • упаковка для соків;
  • упаковка для пюре;
  • упаковка для рідкого мила та зубної пасти тощо

Ламінована упаковка – це також м’які кришки та саше, які захищають продукт від впливу вологи та повітря. Зараз практично неможливо знайти матеріал, який зміг би конкурувати з полімерами у надійності. Ще одна перевага цього матеріалу – доступна ціна.

Гнучка рулонна упаковка виробляється компанією Gualapack понад вісім років. Наше обладнання дозволяє використовувати технологію екструзії, що надає плівці відмінний зовнішній вигляд та забезпечує ідеальну прозорість. Також досягається висока еластичність та стійкість до проколів. Крім цього, Gualapack надає послуги ротогравюрного друку та сучасного ламінування, що дозволяє створити ваш унікальний дизайн.

Переваги рулонної упаковки

badge
Висока якість готової продукції
shield
Безпека та гігієнічність
hourglass
Тривалий термін зберігання продуктів
recycle
Піддається вторинній переробці
Залишились питання?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання в найкоротший термін.