Перекуси у гнучкому пакуванні чудово підходять малюкам та дітям шкільного віку! - Gualapack Украина

Перекуси у гнучкому пакуванні чудово підходять малюкам та дітям шкільного віку!

Молоді батьки розуміють наскільки важливо робити здорові перекуси привабливими та практичними для вживання в дорозі, на заняттях та будь-коли.

Герметичний гнучкий пакет із фруктовим пюре, йогуртом або соком — це ідеальне рішення для того, щоб завжди мати з собою здоровий перекус для частування дітей під час спільних занять або зарядити енергією на ігровому майданчику. Пакети зручні у пакуванні та достатньо легкі, щоб носити їх цілий день з собою; вони виготовлені з міцних матеріалів, тому не протікають на ваші речі, зберігаючи перекус в безпеці, та є готовими до вживання у будь-який час.

Пакети чудово підходять для дитячого харчування та дорослішають разом з вашими дітьми: починаючи з уроків у школі та активних занять спортом, під час відпочинку на свіжому повітрі. Ви можете покласти ласощі у шкільний рюкзак, сумку для спортзалу, парку або навіть на екскурсію, знаючи, що дитина перекусить свіжими фруктами або молочними продуктами коли зголодніє: немає безладу, не потрібна ложка, немає громіздких контейнерів, які треба нести додому. Простий пакет, який дитина може сама відкрити та смачно і поживно перекусити.

Супер задоволення, супер перекус

Пакети можна персоналізувати веселим та привабливим дизайном, розробленим для дітей будь-якого віку. Gualapack виробляє широкий асортимент пакетів за типом, розміром, формою та функціями, тому є рішення як для гарячого так і для холодного розливу.
Крім того, ми пропонуємо елементи, які роблять гнучкі пакети ще більш привабливими для юних споживачів: кришки у формі літери та колекційні кришки, які виглядають як емодзі.

Споживачі нового покоління вимагають екологічності

Молоде покоління як ніколи обізнане у питаннях екологічності та впливу пластику на довкілля. Gualapack уже сьогодні пропонує гнучке пакування, яке потребує менше ресурсів протягом усього життєвого циклу, що означає зменшення матеріалів, зменшення викидів під час транспортування та навіть оптимізацію складського простору. На кожному етапі позитивні зрушення стають більш вагомими для планети порівняно з жорсткими пакувальними альтернативами. Gualapack займає провідну позицію у галузі виробництва гнучкого пакування, тому активно просуває інноваційні екологічні рішення. Ми інвестували у розробку пакетів, штуцерів та кришок, які роблять великий крок у цьому напрямі: повністю переробні пакети, як наш Pouch5, котрий можна легко сортувати в потоці поліпропілену, а також кришки Babylink, які з’єднують дрібні деталі – кришку та штуцер у загальну упаковку та мінімізують забруднення.

Якщо ви шукаєте партнера для виготовлення ідеальних гнучких пакетів, зв’яжіться з нами. Наш асортимент пакувальних рішень може задовольнити потреби будь-яких споживачів, навіть вимогливих малюків та дітей шкільного віку!

Залишились питання?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання в найкоротший термін.