Рефіл пакети є втричі екологічнішими: зменшуйте, використовуйте повторно... і тепер навіть на 100% переробляйте! - Gualapack Украина

Рефіл пакети є втричі екологічнішими: зменшуйте, використовуйте повторно… і тепер навіть на 100% переробляйте!

Логіка пакетів для повторного наповнення проста: можливість повторно використовувати нескінченно багато разів, купуючи той самий продукт, запечатаний у набагато легшу упаковку, — це чудовий спосіб зменшити відходи. Пропонуючи виграшне поєднання екологічності та зручності, не дивно, що пакети швидко стали інтуїтивно зрозумілим і популярним способом поповнення різноманітних рідких продуктів, які ми використовуємо щодня: мило, шампуні, гелі для душу, побутова хімія, миючі засоби, добрива тощо!

Дійсно, багато брендів особистої та домашньої гігієни вже пропонують багаторазові контейнери, і споживачі звикли купувати жорсткий контейнер, пляшку з дозатором або розпилювач лише вперше, коли вони пробують новий продукт, згодом переходячи на гнучку упаковку для заправки безпосередньо вдома.

Ця модель вимагає, щоб той самий продукт продавався у двох версіях: «основна» упаковка, яка має бути достатньо міцною, щоб її можна було використовувати кілька разів, і поновлювальна упаковка, яка мінімізує об’єм і товщину.

Кожного разу, коли ми використовуємо упаковку для повторного заповнення, яка легша та менш громіздка, ніж жорсткий контейнер, ми робимо екологічний вибір, зменшуючи відходи та повторно використовуючи оригінальний контейнер замість того, щоб викидати його.

Крім того, більш компактна та гнучка упаковка є легшою та ефективнішою для транспортування та доставки: перевага, яка стала особливо актуальною після буму електронної комерції в останні роки. Оскільки продукти можуть краще адаптуватися до менших, легших картонних коробок, які доставляються по всьому світу, можна оптимізувати логістику та зменшити викиди парникових газів.

Але це ще не все: зараз Gualapack випускає 100% мономатеріальні пакети для заповнення, повністю виготовлені з поліпропілену (PP), які можна переробляти в потоці пластику.

Ідеально підходить для засобів особистої та домашньої гігієни, ці пакети були створені Gualapack, використовуючи досвід і успіх, досягнутий з Pouch 5 – інноваційним, повністю перероблювальним поліпропіленовим пакетом компанії, розробленим для гарячих і пастеризованих продуктів, а також для охолоджених і молочних продуктів.

Переваги перероблювальних рефіл пакетів для навколишнього середовища

● Зменшити:

Гнучкі варіанти упаковки, такі як пакети, легші та займають менше об’єму, а тому вимагають менше енергії як на виробництво, так і на транспортування чи доставку. Замість того, щоб щоразу посилювати вплив нової твердої пластикової пляшки, вибір пакета для заправок означає значну економію матеріалів і ресурсів.

● Повторне використання:

Перший придбаний контейнер наповнюється та використовується повторно, а не йде на сміття. Це особливо важливо, оскільки ця упаковка, як правило, більш структурована, можливо, зроблена з жорсткого пластику чи навіть скла, і іноді пропонує додаткові функції, важливі для легкого використання продукту, але не для простого транспортування та зберігання: подумайте про розпилювачі, дозатори і так далі.

● Переробити:

Пакети з мономатеріалів Gualapack можна зручно переробляти, оскільки вони легко сортуються в існуючий потік поліпропілену, утримуючи матеріал від звалища та, нарешті, даючи йому друге життя. Зрештою, жорстку упаковку, яка була повторно використана, також можна переробити!

Повторне наповнення також має практичну перевагу для споживачів!

Пакети для повторного заповнення дешевші у виробництві, транспортуванні та зберіганні, тому їх можна продавати за нижчими цінами, ніж жорсткі упаковки, але вони містять ту саму кількість продукту, якщо не більше. Це ефективно заохочує чеснотливу поведінку споживачів з прагненням невеликих заощаджень щодня.

Удома мотивація до переробки підтримується додатковою перевагою гнучкої упаковки, яка полягає в тому, що вона надзвичайно компактна, коли вона порожня, тож споживачі можуть без особливих зусиль сортувати відходи, не займаючи однією великою пляшкою половину контейнера для відходів. Хочете дізнатися більше про наш асортимент пакетів для повторного наповнення? Зв’яжіться з нами, і ми з радістю наддамо вам всю інформацію про наші нові мономатеріальні варіанти упаковки – яка є складовою постійного шляху Gualapack до сталого розвитку.

Залишились питання?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання в найкоротший термін.