Papersnap™: Екологічна упаковка з паперу від Easysnap Technology

Papersnap™: Екологічна упаковка з паперу від Easysnap Technology

Easysnap Technology Srl, яка входить до складу Gualapack із червня 2021 року, запускає Papersnap™, передове рішення для забезпечення економіки сталого розвитку у сфері моно доз. Компанія, яка винайшла і володіє технологією Easysnap®, вирішила зробити крок вперед, використовуючи папір, тому що він привабливий для споживачів і є одним із матеріалів, що найбільше переробляється у світі, а також добре зарекомендував себе в різних схемах переробки.

Упаковка виготовлена ​​з більш ніж 77% паперу, Papersnap™ має ті ж переваги, що і технологія відкривання Easysnap®, і являє собою упаковку, що переробляється, котра може бути легко перероблена в паперовому потоці.

«Ми намагаємося досягти максимально можливого відсотка паперу, щоб відповідати будь-якій політиці щодо відходів у всьому світі. Сьогодні ми вже сертифіковані за ATICELCA® 501, одним із найбільш акредитованих методів оцінки, здатним визначати рівень придатності для вторинної переробки переважно целюлозних матеріалів та виробів з паперу та картону», — каже Андреа Тальїні, генеральний директор Easysnap Technology.

Papersnap™ є найбільш передовим та екологічно безпечним рішенням для моно порцій і нещодавно дебютував одночасно на двох міжнародних виставках, присвячених пакувальному сектору: Luxe Pack у Мюнхені та Pack Expo у Лас-Вегасі.

Запуск став можливим завдяки цінній співпраці з виробником паперу Fedrigoni Spa, який розробив нове рішення для вторинної переробки з технологією Easysnap.

Як один з екологічно безпечних варіантів, розроблених Easysnap Technology для зниження загального вуглецевого сліду упаковки, Papersnap™ відкриває перед компанією цілий ряд нових можливостей для налаштування своєї технології та створення кращого рішення для будь-якого клієнта, який шукає екологічні пакувальні рішення.

Щоб отримати додаткові відомості, відвідайте веб-сайт Easysnap або зв’яжіться з нами.

Матеріал взятий із ресурсу — gualapack.com

Залишились питання?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання в найкоротший термін.