Як вибір гнучкої упаковки може допомогти навколишньому середовищу - Gualapack Украина

Як вибір гнучкої упаковки може допомогти навколишньому середовищу

Для виробництва гнучкого пакування необхідно менше матеріалу порівняно з іншими альтернативами, такими як жорстка тара. За рахунок меншої ваги та об’єму пакування можна оптимізувати ланцюжки поставок, що, у свою чергу, зменшить викиди вуглецю, спричинені транспортом.

Крім того, менша кількість матеріалів, задіяна при виробництві гнучкого пакування, дає можливість значно знизити кількість відходів. Ви можете піти ще далі і обрати повністю переробне та екологічне рішення від GualapackPouch5 – інновацію, що дозволяє піклуватись про нашу планету і водночас зберігати продукт свіжим та якісним за рахунок високої бар’єрності до кисню.

Все більше виробників дитячого харчування обирають гнучку упаковку, зручні паучі, що підходять для дітей будь-якого віку, та не шкодять навколишньому середовищу. Усі ми, як споживачі, можемо долучитися до цієї тенденції, адже саме споживач є рушієм інновацій на ринку, надаючи перевагу компаніям-виробникам, філософією яких є досягнення сталого розвитку. Обираючи легке та екологічне пакування, кожен з нас може змінити світ.

gualapack.com

Залишились питання?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання в найкоротший термін.