Gualapack придбала долю компанії easysnap

GUALAPACK придбала долю компанії EASYSNAP TECHNOLOGY

Від давніх партнерів до акціонерів

Компанія Easysnap Technology зі штаб-квартирою у Модені є гравцем в італійській долині упаковки. Побудувавши з ними тривалі відносини як клієнт і постачальник, Gualapack вирішила інвестувати в компанію, щоб підвищити продуктивність, просувати інновації та підтвердити свою тверду відданість сталому розвитку.

Технологія Easysnap® для інновацій в упаковці

Компанія Easysnap Technology виробляє одноразову пакувальну систему із запатентованою функцією легкого відкривання, яка підходить для рідких та напіврідких продуктів: просто «заклацніть» пакет і налийте будь-яку рідину або напіврідину, від косметики до приправ та фармацевтичних препаратів. Це так просто, що це можна зробити однією рукою!

“Ми зробили це придбання, тому що добре знаємо продукт та його потенціал, але, що найважливіше, ми віримо в успіх Easysnap у майбутньому”, – прокоментував Мікель Гуала, президент та генеральний директор Gualapack S.p.A.

Технологічний крок вперед до більш зручної та екологічної упаковки

Андреа Тагліні, який збереже свою роль генерального директора компанії Easysnap Technology, поділився надзвичайно позитивними очікуваннями від партнерства: «Я дуже радий цій угоді з Gualapack, яка є одночасно викликом та величезною можливістю для нас досягти визначних продажів за допомогою все більш зеленого підходу».

Насправді це придбання зміцнить і забезпечить наступність у досягненні цілей, які поділяють наші дві компанії: постійно впроваджувати інновації в упаковці і робити все більш екологічним.

Залишились питання?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання в найкоротший термін.